SOUBOR

LUDMILA RAZIMOVÁ Liduška

- zakladatelka a vedoucí souboru, herečka, scénáristka a výtvarnice

Od dětství členka Dismanova souboru DRDS při Československém rozhlase. Po studiu herectví se herecké práci pro děti věnuje paralelně již od roku 1992. Je autorkou většiny scénářů, výtvarné složky představení - scénické výpravy, rekvizit, kostýmů a loutek.

Hostovala v Černém divadle Jiřího Srnce, kde se potkala s nejbližší "LiduDiv - kolegyní" Jarkou Stránskou. Uvádí vernisáže výtvarníků, 12 let pracovala jako místopředsedkyně Svazu autorů a interpretů a Rady uměleckých obcí ČR.

Znamení Střelce.


JAROSLAV NICOLAS MILÍČEK

- herec a zpěvák

U nás s přestávkami od roku 2007.

Znáte ho z divadla Ta Fantastika v muzikálu Děti ráje, moderuje různé společenské akce a vlastní vizážistickou show, má za sebou i několik filmových rolí a stále se zdokonaluje ve zpěvu.
Mezi jeho záliby patří, práce s dětmi, charitativní činnosti, přátelé, fittness, in-line brusle.

Znamení Skopce.

MICHAL RONEŠ

- herec a zpěvák

U nás od roku 2002.

Absolvent DAMU a člen Divadla Radka Brzobohatého.

Při angažmá v příbramském divadle emigroval do Kanady. Po návratu cca r. 2002 zakotvil v našem souboru. Půjčili jsme ho kdysi Divadlu Radka Brzobohatého v Praze, kde se z něj stal přední komediální herec. DRB ho proto dnes na oplátku půjčuje nám. Dlouholetý moderátor Rádia Classic. Člen pěveckého sboru Státní opery Praha. Umí chodit po rukou.

Znamení Vodnáře.


PAVEL ŽABKA

- herec, tanečník a zpěvák

U nás od roku 2016.

Pavel alias Žabis je kytarista ve skupině PHATLIP, která právě vyráží na ervopské turné a brooklynským raperem AFU-RA. Jako dítě Pavel 8 let zpíval a tančil ve folklórním souboru a všechny tyto zkušenosti nyní bohatě úročí v Liduščině divadle. Jmenuje se Žabka, bydlí v Jelení a tatínek je veterinář (co taky jiného s tímto příjmením).

Znamení Štíra


V některých inscenacích s námi již 10 let hrávají naši hosté :

Jana Kneřová

a

Pepa Pösinger

JAROSLAVA STRÁNSKÁ

- herečka, zpěvačka a tanečnice.

U nás od roku 1998.

Hvězda filmových evergreenů "Diskopříběh I. a II."

v seriálu POLICIE MODRAVA, kde hraje jednu z hlavních rolí - křehkou policistku Lucii.

Absolventka pražské konzervatoře. Zkušená divadelní a filmová herečka, zpěvačka, tanečnice. Už za studií na pražské konzervatoři účinkovala v Národním divadle a v Divadle Na zábradlí v Praze. Osm let byla členkou zahraniční skupiny Černého divadla Jiřího Srnce, se kterým objela celý svět.

Znamení Blíženců


PaedDr. DARINA MARTINOVSKÁ

- scénáristka

Absolventka pražské DAMU a Filosofické fakulty.. Osvícená osobnost, věnující se pozitivnímu rozvoji dětské psychiky. Autorka scénářů k našim pohádkám Dobrodružství čmeláka Brundibára a Mlsná princezna. Majitelka certifikátů k průmyslovým vzorům na výrobu motivačních hraček pro děti. Spisovatelka - kniha pro děti "Jak jsem zlobil ani jsem nechtěl" ad.

EVŽEN HÁJEK 

- herec a akrobat

U nás od roku 2006.

Evžen vystudoval herectví na pražské VOŠ a od té doby se stále vzdělává. Po světě jezdil s chůdaři Long Vehicle Circus, žongluje, hraje v divadle F.R.Čecha a zdokonaluje hru na tahací harmoniku. 

Znamení Štíra.

TOMÁŠ BERKA

- kytarista a zpěvák

U nás od roku 2016

Nejvýraznější stopu asi zanechal na poli české folkové a folkrockové scény. Zejména pak ve skupině Corpus Delicti. Jeho velikou vášní je restaurování starých drnkacích hudebních nástrojů, zejména kytar. Věnuje se filmové hudbě, pedagogické činnosti v oboru klasická kytara, hudební a zvukové režii, navrhování architektury audiosystémů, moderování na soukromém rádiu, nebo umělecké fotografii.... 

 Vynikajícím způsobem se Tomáš začlenil do našeho nejprestižnejšího titulu "Jak Anička o Masopustu ke štěstí přišla", jako postava rychtáře...

Znamení Blíženců.

Jakub Vindiš

- herec

U nás od roku 2014

Znáte ho ze seriálu Mordparta a z divadelního představení Hlava v písku Studia Dva. Řadu let úspěšně hraje v souboru All colours Theatre v Rytířské ulici v Praze 1, kde ztvárňuje hlavní role v představeních černého divadla.

Znamení Panny.